31082015Mon
Last updateMon, 31 Aug 2015 12pm


Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)

Cine și de ce este vinovat de incidentul de ieri seară de la Sala de Sport din fața Colegiului Național Mihail Sadoveanu? Este o întrebare la care foarte mulți dintre cei interesați de acest subiect caută un răspuns. Un răspuns care de fapt ar trebui să fie o soluție a celor care pot face ordine în această privință.

 

Elevii profesorului Radu Manoliu sau practicanții clubului Long Ho sunt cu siguranță o victimă în acest subiect. Asta pentru că au pășit sau urmau să pășească într-o sală, a cărui tărâm este aprig disputat, atribuit sau revendicat de către mai multe entități, fiecare dintre ele cu diferite interese, dar având declarat un numitor comun ... performanța tinerilor.     

După incidentul de ieri seară reporterii Actualitatea Tv și newspascani.com au încercat să deslușească misterul în acest caz. În lipsa lui Adrian Zămosteanu, reprezentantul clubului Long Ho, plecat la Campionatul Mondial, am discutat cu profesorul Radu Manoliu.  

Omul se consideră oaia neagră în acest subiect, mai ales că nimeni din spatele său, ori a instituției pe care o reprezintă nu ia atitudine în acest caz. 2.000 de elevi de la Colegiul Național M. Sadoveanu și cei de la Liceul Economic Nicolaie Iorga, care utilizează această sală, par a nu fi un argument!

În susținerea afirmațiilor sale profesorul a prezentat o serie de documente aduse la cunoștiința conducerii unității de învățământ, prin care cereau mai multe ore pentru pregătiorea elevilor.  

Iată mai jos declarația profesorului Radu Manoliu: 

Citește și:

Comments   

 
alexs
-9 # curiozităţialexs 2013-10-25 18:24
1. E campionat european. 2. cine a sunat asearã? Manoliu sau cei de la Long ho?
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
stefan s.
+22 # BRA DL. PROFESOR! RESPECT!!!stefan s. 2013-10-25 18:25
Domnul profesor Manoliu Radu are dreptate, se ocupa mult de noi, este corect sa lupte pentru drepturile noastre, daca altii din conducere nu au timp. A participat la competiții , concursuri aducand multe cupe datorate si muncii suplimentare pt. care nu este platit, si aici a castigat si liceul care are pretenția să vii cu rezultate deosebite fara sa garanteze un mediu în care poți repeta și progresa . Dl. profesor nu are termen de comparatie cu dl. Anghelus…cea mai vinovata este doamna Dimitriu care ar trebui sa inceapa sa-si faca datoria ca director. Cineva comenta că la Sadoveanu nu se fac orele de sport… rusine!!! stupid acest comentariu?! Este adevarat ca un instructor de la Qwan Qi Do nu lasa pe elevi sa termine ora…stiti acest lucru doamna directoare? Unde erati sa va aparati elevii? Rusine sa va fie!!!! Va felicit domnule profesor Manoliu!!! Rog colegii mei sa-l sustina pe dl. profesor care face acest lucru pt. noi.
In Pascani doar oamenii cu influenta au acces!!!
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
stefan s.
+17 # RE: Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)stefan s. 2013-10-25 18:26
In Pascani doar oamenii cu influenta au acces!!!
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
razvi
+17 # RE: Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)razvi 2013-10-25 18:40
MULTUMIM DL. PROFESOR PT CA NE IA APARAREA ! NOI INSISTAM SA FACEM ANTRENAMENTE!!! ...DAR IN TARA ASTA CEI CARE FAC BINE SI SE IMPLICA ASTA PATESC!
VREAU SA TRAG UN SEMN DE ALARMA SI SA VA INTREB PE CEI SUS PUSI: ASTA ESTE EXEMPLUL CARE DORITI SA-L INVATAM SI SA-L URMAM?????? PILA, BANII, BATAIA DE JOC?
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
adinap
+12 # Respect dl manoliuadinap 2013-10-25 19:44
cine este vinovat?ma intreb pana cand ii va mai merge acestei "directoare" care face atatea ...mare doamna ?de ce a trebuit sa se ajunga aici? :cry: eu nu va am profesor dar sunt mandra ca mai sunt persoane care fac ceva fara interes puteati dormi linistit acasa dar daca va pasa platiti ! nu meritati acest lucru fratele meu a venit ieri seara de la sala, unde facea antrenament cu dum in bermude pt ca nu a avut timp sa se schimbe a fost dat afara si sufera alaturi de dum!respect!
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
lukas
+11 # RE: Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)lukas 2013-10-25 19:51
Domnului prof nu se numără printre profesorii pe care îi apreciez cel mai mult tind să-i dau dreptate domnului Manoliu în situația de față! pe mine nu ma intereseaza sportul si avandu-l profesor care pot spune ca-si face orele am avut maribatai de cap cu el ce sa zic asta-i viata mafie mare
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
ina
+10 # suntem langa dl profesorina 2013-10-25 20:15
Vreau sa va spun si eu un lucru, sunt in echipa de hambal a dl prof si ce a spus el este adevarat. Eu sunt de la tara si in wek ma duc acasa si nu pot sa particip la antrenament!Nu vreau sa caut vinovat sau sa acuz pe cineva dar va rog sa gasiti o solutie,ma bucur ca dl Manoliu ne sustine.Va rog lasatine si pe noi sa facem antrenament, chiar trebuie sa dam bani sa putem folosi sala, nu este destul ca in concursuri ma duc pe banii mei si nu mai eu stiu cum imii dramaluiesc banii ca sa ii am pt competitii. scuze daca am deranjat pe cineva
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
mandea
-23 # ina albinamandea 2013-10-25 20:50
'hambal' se joaca la tine la Hoboroceni sau de unde chizda ma'ti esti.
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
mircea
-9 # RE: suntem langa dl profesormircea 2013-10-27 01:01
mai bine ramai la pascut vacile...
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
koala
-6 # RE: suntem langa dl profesorkoala 2013-10-27 01:02
taranco, invata sa scrii
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
alin12
+5 # handbal!alin12 2013-10-25 21:13
:P
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
geani
+9 # RE: Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)geani 2013-10-25 21:53
eu zic sa renuntati dl profesor, nu mai faceti competitii doamna directoare nu vrea profesori implicati in activitati care-i reduc monopolul...cat este ea la conducere lucrurile se vor impute rau. :-x parerea mea
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
zambila
+11 # Trista si enervanta situatiazambila 2013-10-25 22:10
Eu nu inteleg cum s-a stabilit acel program , cand , unde , cine a participat la sedinta , exista un proces-verbal semnat, de catre cine?> Pai de ce nu s -a spus atunnci si nu s-a tinut cont d efaptul ca elevii de la Sadoveanu nu pot face antrenament in week-end de la 8 la 11 pentru ca vor sa mearga acasa , la biserica sau la centru de excelenta. Cel mai simplu ar fi sa schimbe programul si gata; sa vina cei de la club in weekend si elevii de la Sadoveanu in timpul saptamanii de la 19:30. Sper ca cei din primarie sa nu fie cretini cu mintea ingusta sa asculte doar de pile si bani.Pacat de omul asta ca a ajuns sa fie implicat in rahatu asta de scandal.
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
574f4n
+13 # Uau574f4n 2013-10-25 22:19
Dar ce?Balenele nu vor mai avea unde sa faca aerobic sau fitness?
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
diana b.
+7 # RE: Uaudiana b. 2013-10-26 08:09
:lol: :lol:
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
Hai domn profesor
+4 # RE: UauHai domn profesor 2013-10-27 11:46
Quoting 574f4n:
Dar ce?Balenele nu vor mai avea unde sa faca aerobic sau fitness?


Mor de raaaaas !!! =)))))) MANU RULES !!!
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
Loredana
+10 # PENTRU DOMUL PROFESOR MANOLIULoredana 2013-10-26 02:47
Am cunoscut dl.Manoliu la scoala Gastesti ,acum 28 de ani pt ca mi-a fost profesor.Mi-ami ntesc cu placere orele lui , cand purta pe terenul de sport un sac de plasa cu multe mingi(cred ca erau una pt fiecare elev), toate noi, cand pe timp de iarna faceam ginnastica intr-o clasa unde nu lipseau aparatele(barna , capra, scarile de lemn ) .Toate astea , datorita interesului dumnealui pentru meseria care a aleso si pe care a practicato cu mult profesionalism, cum rar se vede! Dupa ce a lasat scoala Gastesti , aici s-au perindat mai multi profesori de sport , din care unul era si Anghelus.Eu terminasem scoala si nu pot spune cum era acesta, in schimb pot afirma cu certitudine ca orele de sport le facea cand nu era cu o amanta din sat.Cei din Gastesti stiu de cine-i vorba.Admir atitudinea d-lui profesor Manoliu si dispret mult ,toate personajele astea manate numai de interese personale, corupti si di un nivel moral inexistent! E posibil ca unul din putinii oameni ,care-si face bine meseria( oricare ar fi ea) , ca nu e lasat in pace?! Dimpotriva, ar trebui ajutati, sustinuti , pt ca doar asa vom progresa si sportul , in special, e una din activitatile care pot educa tinerii si reduce delincventele! Investind in astfel de activitati , conduse de persoane oneste , viitorul nostru , al tuturor ar fi mult mai bun!
P.S Complimenti celor care sustin binele.
Iar cei care nu au nimic de spus, nu ar fi rau sa va economisiti timpul si sa nu mai corectati greselile altora, care de cele mai multe ori se datoreaza neatentiei ori din graba( basta atingi un tasto) ,cand voi insuti faceti un multime de erori di folositi expresii vulgare!
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
diana b.
+9 # respect dl profesordiana b. 2013-10-26 08:05
F. frumos Loredana eu sunt eleva lui si este un om superrr, imi pare rau ca s-a ajuns aici dar are mare dreptate! PE PRIMUL LOC AR TREBUI SA FIM NOI CEI MICI eu asa cred, dar asta este viitorul care ne asteapta se pare in tara asta MAFIA SI BANUL SUNT LA PUTERE! Indiferent de situatie eu cred ca dl. professor nu merita acest lucru si doamna "diresctoare" nu trebuia sa faca asta ...in fata ei daca ai bani te rezolva cu orice, dar se pare ca nimeni nu o vede, tot liceul vorbeste.O SA-SI CONTINUE POSTUL EXACT CA SI DL ANGHELUS! Pacat ca la acest liceu la care am dat cu mare drag aveam pretentii...SIN CER!
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
Sava
+14 # RE: Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)Sava 2013-10-26 10:14
Amintea cineva de Anghelus. Dar borfasul ala este profesor? Nu va mai amintiti cand era in concediu medical, in timp ce ducea fete la produs in Turcia? Dar de faptul ca directoarea tremura de frica lui caci o ameninta cu bataia? Iata cine pune o pata rusinoasa pe o scoala de prestigiu.
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
ina
+9 # RE: Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)ina 2013-10-26 11:17
asa este...bravo sava
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
vadim
+4 # porcariiiiiiivadim 2013-10-26 19:18
este un profesor adevarat si un domn elegant
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
vadim
+5 # daaaaaarvadim 2013-10-26 19:27
despre acea potaie jigodie care sa numeste Atudorei Elena care venea la scoala sa loveasca elevii nu pomeniti nimic--sau despre animalul ce se numeste Bostan constantin care era si este dobitoc nebun nu spuneti nimic
...
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
Andreea S
-9 # Domnule profesor..Andreea S 2013-10-26 20:51
Bine..am inteles faptul ca dumneavoastra doritisa va tineti activitatea in aceasta sala..si va dau dreptate, dar practicantii de QWAN KI DO ( si eu am practicat acest sport timp dee foarte multi ani) au si ei dreptul de asi desfasura activitatea in acesta sala. QWAN KI DO-ul nu e ca handball-ul..ac esta este o forma de arte martiale ce implica autocontrol , si o foarte buna gandire. La fel ca si dumneavoastra.. antrenorii mei ( fostii mei antrenori ) incearca sa educe fiecare copil ce paseste peste pragul salii si doreste sa ii introduca in acesta lume a artelor martiale. Eu , din motivele mele, nu am mai putut continua acest sport minunat..dar va garanteza ca dupa un an intens d lucru in acea sala..in momentul in care ajungi la campiobatele nationale si urci pe poduum, simti ca toata munca chiar a meritat si devii foarte apreciat. Nu spun ca handball-ul nu este un sport frumos, ci doar faptul ca ar trebuii discutat pasnic asupra acestui subiect, nu cu televiziunea pentru ca asta ssea ia amploare. Am vazut mulyi care ausustinut cauza domnului profesor dar nimeni care sa fi tinut prtea si clubului de QWAN KI DO..si stiti de ce? Pentru ca ..asu cum neau educat antrenorii..eu desi nu mai sunt cu ei..acestia au tinut mult la educatia noastra si sa nu fim pusi si implicatti in toate aceste discutii.IMi cer scuze fata de domnul Manoliu dacaa am spus ceva cat si fata de clubul Long HO care.
aremerita toata pretuirea pentru activitatea si rezultatele pe care le au. Sunt mandra ca am fost o praticanta de QWAN KI DO si am cunoscut cei oameni minunati care stiau ce ebine pntru noi. Imi pare rau ca s-a ajuns la acest scandal si sper ca totul sa revina la normal
.
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
mandea
-2 # mdamandea 2013-10-27 01:00
sugi poola
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
maxii
+6 # JOS DIRECTOAREA! JOS ZDREANTA!maxii 2013-10-26 20:54
Ai dreptate VADIM!!! Asa este de ce nu se vb? stie presa cate magarii face zdreanta de directoare? parintii mei au o situatie materiala buna, stiti de cate ori a venit cu nesimtire si a cerut PT EA !!!!!!!!!!!!!!! !!!!! am un coleg care are maica-sa un magazin, se duce si isi ea de acolo ca si cum I se cuvine, iar ea nu spune nimic sa nu se razbune pe copil!!!Ar trebui sa vorbiti cei care stiti! Respect dl prof ! Cica este directoarea noastra ...eu stiu ca ea trebuie sa aiba grija de noi de cei de la sado dar la ea banu conteaza! zdreanta ordinara da-ti demisia, ne tragi liceul in jos!!!!
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
maxii
+5 # fratele meu a venit ieri seara de la sala, unde facea antrenament cu dum in bermude pt ca nu a avut timp sa se schimbe a fost dat afara si sufera alaturi de dum!maxii 2013-10-26 20:56
rusineeeeeeeeee eeeeeeeeeeeee!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! zdreanta ne dai colegii afara din sala noastra!!!!
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
SAMI
+6 # PT .Andreea SSAMI 2013-10-26 21:38
As dori sa-ti spun si eu ceva Andreea S. eu personal m-am simtit jignita pt ca ai spus ca voi cei de la QWAN KI DO nu va bagati in aceste disctii pe site pt ca ati fost educati frumos de antrenori...eu sunt educata de acasa in primul rand, iar colegii mei se baga in aceste discutii pt. ca este vorba de ei DRAGA MEA!!! Te rog sa retii acest lucru! Si nu a spus nimeni ca nu este important sportul vostru dar voi in SALA NOASTRA ne spuneti cand putem veni si apropo colegii sau fostii tai colegi care spui ca sunt educati daca vor respect sa respecte ORA DE SPORT, pe noi, care din vina lor nu am putut sa ne terminam ora de drept, repet IN SALA NOASTRA!!!! Iubita mea respectul se castiga ...vrei respect? respecta-ma!!!!
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
??
0 # RE: PT .Andreea S?? 2015-08-12 15:35
Quoting SAMI:
As dori sa-ti spun si eu ceva Andreea S. eu personal m-am simtit jignita pt ca ai spus ca voi cei de la QWAN KI DO nu va bagati in aceste disctii pe site pt ca ati fost educati frumos de antrenori...eu sunt educata de acasa in primul rand, iar colegii mei se baga in aceste discutii pt. ca este vorba de ei DRAGA MEA!!! Te rog sa retii acest lucru! Si nu a spus nimeni ca nu este important sportul vostru dar voi in SALA NOASTRA ne spuneti cand putem veni si apropo colegii sau fostii tai colegi care spui ca sunt educati daca vor respect sa respecte ORA DE SPORT, pe noi, care din vina lor nu am putut sa ne terminam ora de drept, repet IN SALA NOASTRA!!!! Iubita mea respectul se castiga ...vrei respect? respecta-ma!!!!

este sala orasului
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
Sava
+6 # RE: Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)Sava 2013-10-27 09:35
Vad ca se bate apa-n piua si nu se pune punctul unde trebuie. Clubul respectiv este un club privat care percepe taxe de participare, deci are o activitate patrimoniala care produce profit,basca mai primeste peste un sfert de miliard de la C.L. Bani din taxele si impozitele contribuabililo r pascaneni. Normal ar fi ca acest club sa investeasc intr-o sala de sport proprie, nu sa bage banii la tescherea.
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
camut
+5 # RE: Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)camut 2013-10-27 09:36
Vad ca se bate apa-n piua si nu se pune punctul unde trebuie. Clubul respectiv este un club privat care percepe taxe de participare, deci are o activitate patrimoniala care produce profit,basca mai primeste peste un sfert de miliard de la C.L. Bani din taxele si impozitele contribuabililo r pascaneni. Normal ar fi ca acest club sa investeasc intr-o sala de sport proprie, nu sa bage banii la tescherea.
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
vlada marian
+6 # RE: Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)vlada marian 2013-10-27 11:42
Spuneti adevarul si despre Chiculita care sub masca aia de om serios este un spagar nenorocit.Cit ai primit de la Micu dintr-a XI-a ca sa ii rezolvi o pozitie favorabila?Viat a va demonstra ca astia ramin tot niste prosti iar tu un zero barat.
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
574f4N
+4 # RE: Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)574f4N 2013-10-27 14:59
Quoting Hai domn profesor:
Quoting 574f4n:
Dar ce?Balenele nu vor mai avea unde sa faca aerobic sau fitness?


Mor de raaaaas !!! =)))))) MANU RULES !!!

Iti spun eu ca nu e niciun "MANU".Nu atribui munca unuia cuiva care nu merita.
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
FML
+4 # RE: Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)FML 2013-10-27 16:39
Bine spui Sava.
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
parinte
+4 # RE: Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)parinte 2013-10-27 18:28
Tot respectul, domnule profesor Manoliu! Cred ca ati reactionat putin prea tarziu, iar cei care ar fi trebuit sa apere prestigiul liceului se afla la conducerea lui datorita nesimtirii si incompetentei, asta e ; se pare ca daca esti plin de pacate si defecte stai bine in fruntea unei institutii daca jonglezi politic ,esti omul potrivit la locul potrivit! Asa a juns si acesta ipochimena Dimitriu, sefa dv. de neclintit.
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
narcis
+7 # RE: Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)narcis 2013-10-27 21:41
Tin sa-i dau dreptate domnului profesor.Dansul e pe departe cel mai bun profesor de sport din oras avand in vedere premiile castigate de-a lungul anilor.Am mers cu el in muulte competitii in 4-5 ani de cand imi este profesor,dar si antrenor si tot timpul a fost pe banii lui,iar noi,jucatorii pe banii nostri.Facem asta din placere,nu pentru nu stiu ce performanta cu toate ca,de-a lungul anilor am castigat cel putin locul III in toate competitiile la care am participat cu doar un antrenament,max im doua pe saptamana.Eram la antrenament in acea joi cand cei de la kuan ki do au chemat presa,de ce nu stim.Nu a incuiat sala,nu avea de ce odata ce au cazut la o intelegere domnul profesor cu domnul Zamosteanu.Zamo steanu a fost de acord sa venim joi din cate am inteles eu.Doar o zi ne trebuie din timpul saptamanii si o sa fie toti impacati.Hai sa il sustinem cu totii pe domnul profesor Manoliu pentru ca,din cate vad doar persoanele "importante" au prioritate. Bacio :*
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
BIBI
+3 # RESPECT DL PROF! ESTE ADEVARAT CE A SPUS NARCIS!BIBI 2013-10-28 17:59
ESTE F ADEVARAT CE A SPUS NARCIS, EU ERAM ACOLO CA SIMPLU PRIVITOR SI AM VAZUT TOT! DL PROFESOR NU A INCHIS NICI O USA, SI A FOST PREA DIPLOMAT PT SITUATIA IN CARE A FOST! EU SINCER NU STIU CUM AS FI REACTIONAT DACA AS FI FOST IN LOCUL LUI!!?? DUPA CUM VAD DL PROF AVEA HARTII CARE DOVEDEAU CA ARE ACCEPT IN SEARA AIA ACOLO...DECI DESPRE CE MAI VB?!!! SINCER URAT A FOST, URAT TARE CE A FACUT DOAMNA DIRECTOARE...EU IN LOCUL LUI NU AS MAI FACE NIMIC, DAR MA GANDESC CA ASTA AR DOVEDI CA SUNT LAS ! CE SA SPUN, MAFIA ESTE MARE IN ORAS SI IMI PUN INTREBAREA DE CE NU S-A DAT TOT INTERVIUL DIN SEARA AIA, PT CA NU ESTE TOT! EU AM FOST ACOLO...SA INTELEG CA SI AICI LA ACEST POST SUNT RELATII?
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
ady K.
+3 # NU TIN CU NIMENI DAR ARE DREPTATE DL PROFady K. 2013-10-28 18:09
m-am certat cu profu o data ca nu-i respect ora si de atunci nu-l prea am la inima, dar in sinea mea imi dau seama ca a avut dreptate, nici mie nu mi-ar placea sa am unul ca mine la ora...vreau sa spun ca nu-mi este simpatic, dar vreau sa stiti ca ISI FACE ORA din toate punctele de vedere, asta ma inerveaza la el, ma omoara cu ora lui :lol: chiar nu mi-a placut ce am vazut joi, urat tare, ce suparat era in seara aia, nu cred ca l-am vazut ...asta este peace PEACE BROTHER 8)
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
w
+2 # respect dl profesorw 2013-10-28 18:12
ad k ai vb de toti banii :D
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
Loredana
+2 # GREVALoredana 2013-10-29 11:13
DRAGI TINERI , CARE SUSTINETI DL MANOLIU SI POVESTITI O MULTIME DE LUCRURI URATE IMPOTRIVA DIRECTOAREI SCOLII PE CARE O FRECVENTATI , VA DAU UN SFAT! UNITI-VA CU TOTII ( TOATE CLASELE DIN LICEU) SI PROTESTATI! FACETI UN MARS INCEPAND DE LA LICEU , CU PLANCARDE TIP"JOS DIRECTOAREA CORUPTA", CU SLOGANE PRO MANOLIU SI CONTRO DIRECTOAREI SI CONTINUATI PANA IN FATA PRIMARIEI! TOTUL IN MOD PASNIC, FARA VIOLENTE! PUNETI-VA DE ACORD PE FB, ALEGETI O ZI DE SCOALA, PRIMELE DOUA ORE, E DE AJUNS! NIMENI NU VA POATE IMPIEDICA, E DREPTUL VOSTRU.DACA PROTESTATI IN MASA, DIRECTOAREA NU POATE SANCTIONA TOATA SCOALA! FACETI SI O SCRISOARE UNDE CERETI DEMISIA EI , SEMNATI-O CU TOTII SI TRIMITETI-O LA MINISTER SI LA PRESA! HAI, FORTA! FACETI CEVA PT VOI! NU ASTEPTATI SCHIMBARI , CARE MA INDOIESC CA AU SA VINA! PROTESTATIIII!! !!! IN MOD PASNIC!
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
Latrice
0 # Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)Latrice 2014-03-14 09:14
I was suggested this website via my cousin. I am not sure
whether this submit is written through him as nobody
else recognize such special approximately my trouble.
You are amazing! Thanks!

Also visit my site - URL Shortener Service: http://1br.de/urlshortener80200
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
Thorsten
0 # Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)Thorsten 2014-03-17 12:57
I have been exploring for a little bit for any high-quality articles or weblog
posts in this kind of space . Exploring in Yahoo I ultimately stumbled upon
this web site. Studying this information So i am satisfied to show that I
have a very just right uncanny feeling I came upon exactly what I needed.
I so much for sure will make sure to do not put out of your mind this site and give it a look on a continuing basis.


Also visit my web page ... sport
betting pdf: http://begbrokenano.info
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
 
 
Ezequiel
0 # Profesorul Manoliu rupe tăcerea: "După 36 ani de muncă cu elevii, am fost izgonit și sunt considerat oaia neagră în disputa pentru această sală. Mi se pare absurd" (VIDEO)Ezequiel 2014-03-29 18:10
It's a shame you don't have a donate button! I'd certainly donate to this outstanding blog!